MĀCĪBU PROGRAMMA

MĀCĪBU PROGRAMMA

INTERESANTS UN IZGLĪTOJOŠS KONSTRUKTORS APVIENOJUMĀ AR UNIKĀLU MĀCĪBU PROGRAMMU

Nav noslēpums, ka mūsdienu pasaulē lielu lomu ieņem tehnoloģijas. Mēs esam spēruši soli uz priekšu, piedāvājot daudzpusīgas nodarbības bērniem, ar kurām palīdzam apgūt fizikas, mehānikas, robotikas un algoritmu pamatus.

Mūsu programma ir izstrādāta 1.-4.klašu skolēniem, taču pieredze rāda, ka aizraujas un veiksmīgi darboties spēj arī pirmsskolas vecuma bērni, kā arī vecāku klašu skolēni. Interesanti ir pat pieaugušajiem!

Pirmā mācību gada laikā skolēni izpēta un apgūst pašus pamatus- mehānismu veidus, detaļu nosaukumus, programmas darbības principus. Interesanti ir arī meitenēm- nodarbības nav tikai tehnikas un mehānismu pilnas, bet arī tiek papildinātas ar interesantiem faktiem no dzīves. Speciāli izstrādāta Lego programma un saprotama instrukcija ļauj darboties pat mazākajiem mūsu robotiķiem.

Nākamo gadu laikā tiek papildinātas zināšanas, izmantojot programmu Scratch, kas pazīstama kā vienkāršota bloku sistēma, lai ievestu zinātkāros mehāniķus skaitļošanas un programmēšanas pasaulē. Visās nodarbībās, darbojoties ar Lego konstruktoriem, bērni rotaļas veidā attīsta sīko motoriku, telpisko domāšanu, dažādas likumsakarības un darbu komandā. Nodarbības ir lielisks veids, kā attīstīt talantus jūsu bērnos un spēju darboties un pieņemt lēmumus arī patstāvīgi.

 Nepieciešams vairāk informācijas? Zvaniet mums +371 67 220 806 vai rakstiet šeit:

Atteikties no pakalpojuma Jūs varat 24 stundu laikā pāc rēķina apmaksas. Lai atteiktos, nosūtiet vēstuli uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ar lūgumu izbeigt līgumu un atgriezt iemaksāto summu. Mēs atgriezīsim naudu jūsu kontā 3 darba dienu laikā.

PIERAKSTĪTIES UZ MĀCĪBU PROGRAMMU

Šis ir uzskatāms un neapšaubāms, aizraujoši — izglītojošs instruments!

PIERAKSTĪTIES UZ MĀCĪBU PROGRAMMU

 

 

Raiņa bulvāris 25

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

www.alfarobot.lv

+371 67 220 806

Facebook

Instagram